Szkółka Piłkarska LKS Hłudno wyróżniona w programie certyfikacji PZPN

Opublikowano 16 stycznia 2023, 08:07

W dniu 5 stycznia br. roku w Hotelu Rzeszów z udziałem przedstawicieli regionalnych mediów oraz  klubów piłkarskich z całego Podkarpacia odbyła się uroczysta prezentacja nowego logo Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej połączona z wręczeniem certyfikatów dla szkółek piłkarskich biorących udział w programie certyfikacji PZPN na poziomie zielonym. Wśród grona 58 szkółek, które zostały wyróżnione certyfikatem znalazła się SP Adept LKS Hłudno, w imieniu której certyfikat z rąk prezesa Podkarpackiego ZPN Mieczysława Golby oraz Wojewódzkiego Koordynatora Certyfikacji Marcina Króla odebrał administrator SP Adept LKS Hłudno.

Jest to drugi rok z rzędu, od momentu kiedy wystartował program certyfikacji PZPN, w którym nasza szkółka została wyróżniona certyfikatem. Obecnie w szkółce trenuje 26 adeptów piłki nożnej z terenu całej gminy Nozdrzec – dodaje administrator i prezes LKS Hłudno Roman Szpiech.

Więcej na stronie: https://podkarpackizpn.pl/2023/01/06/58-szkolek-pilkarskich-z-podkarpacia-odebralo-certyfikaty-pzpn-zdjecia/