Spacerkiem po Gminie

Nozdrzec to jedna z najpiękniejszych gmin w Polsce. Każda z miejscowości, wchodzących w skład tego urokliwego zakątka Polski szczyci się bogatą historią, tradycją, znacznym dorobkiem kulturalnym i społecznym, które wypracowany został przez wiele pokoleń mieszkańców. Właśnie dlatego powstał dział “Spacerkiem po gminie” …
Zabieram więc aparat fotograficzny, dyktafon i notes pełen pytań po to, aby pokazać Czytelnikom strony internetowej www.nozdrzec.pl najpiękniejsze tereny w Gminie, zabytki, miejsca kultu religijnego, pozwolić mieszkańcom gminy (i nie tylko) na poznanie ciekawej historii, jak również przedstawić wielu mądrych, mających wiele do powiedzenia ludzi, którzy – mieszkając na terenie nozdrzeckiej gminy – propagują miejscową kulturę oraz są łącznikiem pomiędzy pokoleniem nowoczesności i tradycji. Chcę również ukazać codzienne życie w Gminie, ludzkie radości i smutki dnia codziennego.
Liczę na Państwa uwagi, opinie, przemyślenia dotyczące zamieszczanego przeze mnie tekstu oraz zdjęć. Wezmę pod uwagę wszelkie propozycje, które proszę kierować na adres:
spacerkiempogminie@interia.pl

Michał Zięzio