Setne urodziny Pana Stanisława Toczka

Opublikowano 3 listopada 2021, 10:26

Pan Stanisław Toczek urodził się 2 listopada 1921 roku w Nozdrzcu, gdzie mieszka od urodzenia. Wychował 3 dzieci, Przez całe życie ciężko pracował, by wychować dzieci i z godnością stawiał czoła przeciwnościom losu. Pan  Stanisław doczekał się 10 wnuków, 14 prawnuków.

Przepisem na długowieczność według Pana Stanisława jest jazda na rowerze, łyżka cukru z rana i dobry trunek wieczorem.

W setną rocznicę urodzin 2 listopada 2021 roku w domu dostojnego Jubilata odbyło się spotkanie w którym oprócz członków najbliższej rodziny udział wzięli Wójt Gminy Nozdrzec  Stanisław Żelaznowski, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Nozdrzcu  Magdalena Niemiec i Kierownik Oddziału Terenowego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Brzozowie  Krystyna Paradysz. Pan Stanisław otrzymał również list gratulacyjny od Premiera RP Mateusza Morawieckiego.

Spotkanie przebiegło w niezwykle ciepłej atmosferze. Był tort, szampan i toast z życzeniami zdrowia i pogody ducha na kolejne 100 lat. Pan Stanisław cieszy się dobrym zdrowiem

Szanowny Panie Stanisławie, życzymy Panu dużo, dużo zdrowia, pogody ducha, Błogosławieństwa Bożego na kolejne lata oraz samych radosnych dni spędzonych w gronie życzliwych, troskliwych, najbliższych Panu sercu osób. Życzymy, aby radość z każdej chwili życia towarzyszyła Panu jak najdłużej i już nie na sto,  ale na dwieście lat.

Panie Stanisławie z okazji tak pięknego święta składamy Panu serdeczne gratulacje i życzenia. Gratulujemy osiągnięcia tak pięknego, a rzadkiego w ludzkim życiu wieku. Życzymy, aby kolejne lata mijały wśród najbliższych, w atmosferze miłości i wsparcia. Niech szczęście, jakim obdarzył Pana los przyniesie wiele radości z życia codziennego, a dobre zdrowie niech jeszcze towarzyszy przez długie lata.