Jesienne spotkanie kobiet z pasją

Opublikowano 2 października 2019, 06:34

W dniu 28 września w Domu Strażaka w Hucie Poręby odbyło się spotkanie integracyjne pań z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy.

Gośćmi spotkania byli: Wójt Gminy Nozdrzec Stanisław Żelaznowski wraz z małżonką, Przewodniczący Rady Gminy Adrian Skubisz, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nozdrzcu Eugeniusz Kwolek, Proboszcz Parafii w Siedliskach ks. Ryszard Krempowicz, sołtys wsi Stanisław Polewka oraz Zarząd Quad Team Pogórze.

Przewodnicząca KGW w Hucie Poręby Ewa Toczek powitała zebranych gości, podkreślając jak ważną rolę odrywają działania promujące i wspierające aktywność kobiet.

Następnie głos zabrał Wójt i Przewodniczący Rady Gminy, którzy podziękowali za dotychczasową działalność wszystkim członkiniom KGW oraz życzyli dużo zdrowia i siły, aby zawsze były tak aktywne, a ich praca przynosiła mnóstwo radości i satysfakcji. Po oficjalnej części zebrani zostali ugoszczeni poczęstunkiem przygotowanym przez miejscowe panie. Spotkanie było znakomitą okazją do integracji i odskocznią od codziennych obowiązków domowych.

E.S.