Logo Gminy Nozdrzec

Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Jestem EKO”

Ocena 0/5

Jestem EKO  to hasło Gminnego Konkursu Wiedzy Ekologicznej zorganizowanego 22 kwietnia 2026 roku w Szkole Podstawowej im. Aleksandra Fredry w Nozdrzcu.

Wzięło w nim udział osiemnaścioro uczniów z sześciu szkół z terenu naszej gminy. Uczniowie, którzy przystąpili do etapu gminnego zostali zakwalifikowani do udziału już w eliminacjach szkolnych.

Serdecznie dziękujemy uczniom, nauczycielom i dyrekcjom za przygotowanie i gotowość. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, co jest szczególnie budujące, ponieważ wiedza z zakresu ekologii nie należy do najłatwiejszych.

Klasyfikacja indywidualna przedstawia się następująco:

I miejsce: Karol Libowicz – Szkoła Podstawowa w Nozdrzcu; 

II miejsce: Maja Serafin  – Szkoła Podstawowa w Nozdrzcu;

III miejsce: Julia Telega – Szkoła Podstawowa w Izdebkach;

IV miejsce: Milena Banaś – Szkoła Podstawowa w Hłudnie i Olaf Serwatka – Szkoła Podstawowa w Nozdrzcu;

V miejsce Adrian Szałajko – Szkoła Podstawowa w Hłudnie i Julia Konopacka – Szkoła Podstawowa w Izdebkach.

Nagrody wręczyli Zastępca Wójta Adrian Skubisz oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Nozdrzcu Teresa Toczek.

Konkurs został przeprowadzony z okazji Światowego Dnia Ziemi.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności