Puchar wójta dla LKS San Nozdrzec

Opublikowano 1 sierpnia 2018, 10:26

Piłkarze LKS San z Nozdrzca zwyciężyli w turnieju o Puchar Wójta rozegranym na stadionie w Izdebkach w niedzielę 29 lipca br. Do rozgrywek przystąpiły 4 zespoły seniorskie z terenu gminy Nozdrzec. Losowanie w eliminacjach skojarzyło LKS Izdebki z drużyną z Wesołej oraz San Nozdrzec z LKS Hłudno. Mecze rozgrywano w wymiarze czasowym 2 razy po 20 minut. W pierwszej parze po bezbramkowym remisie o awansie zadecydowały rzuty karne, w których lepsi od gospodarzy okazali się zawodnicy z Wesołej. W drugim pojedynku San 3:0 pokonał LKS Hłudno. W przerwie między grami o miejsca rozegrano spotkanie dzikich drużyn, w którym „Iwoniczanka” Izdebki uległa drużynie z Wary. Mecz o 3 miejsce na swoją korzyść rozstrzygnęli gracze z Hłudna po wygranej z gospodarzami 3:1. Natomiast w spotkaniu finałowym San  Nozdrzec  uporał się z LKS-em Wesoła 2:0 (1:0). Gole strzelili Bartłomiej Kiełbasa z rzutu karnego i Dawid Cichy. Po zakończeniu turnieju wójt gminy Nozdrzec Antoni Gromala wręczył wszystkim drużynom puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Wójt uhonorował też statuetkami: najlepszego strzelca – Marka Bołoza (LKS Hłudno), najlepszego bramkarza: Eryka Karnasa (LKS Wesoła) oraz najlepszego zawodnika turnieju Grzegorza Kurzydłę (LKS San Nozdrzec). Zawody sprawnie zorganizowali i przeprowadzili działacze LKS Izdebki.