Młodzi piłkarze UKS Hłudno Mistrzami Powiatu Brzozowskiego

Opublikowano 28 marca 2017, 07:27

7 marca na boisku Orlik przy Zespole Szkół w Hłudnie został rozegrany finał Turnieju „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” Powiatu Brzozowskiego w kategorii U-10.

Do sportowej rywalizacji prócz UKS Hłudno zgłosiły się również drużyny: ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Izdebkach, Szkoły Podstawowej w Bliznem i Szkoły Podstawowej Nr 1 w Golcowej.

Blizne – Golcowa                   3:0

W klasyfikacji końcowej wywalczyliśmy I miejsce i tytuł Mistrzów Powiatu Brzozowskiego w kategorii U-10 w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, awansując tym samym do etapu wojewódzkiego który będzie rozegrany w Stalowej Woli. W całym turnieju zdobyliśmy 9 punktów przy 10 strzelonych bramkach i 0 straconych.

Drużyny wystąpiły w składzie: U-10: Oskar Opaliński Bartłomiej Szurlej, Dawid Szurlej, Oliwier Gibała, Michał Obłój, Albert Kudzia, Kacper Hus, Wiktor Szpiech, Bartłomiej Barnas, Paweł Kłak.

Natomiast starsi koledzy w kategorii U 12 w tym samym turnieju rozgrywanym 10 marca na Orliku w Bliznem również wywalczyli najwyższy stopień podium awansując tym samym do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Stalowej Woli.

Blizne – Przysietnica              3 – 1

Hłudno – Brzozów                 4 – 4

Blizne – Brzozów                   1 – 2

Hłudno – Przysietnica          3 – 1

Blizne – Hłudno                     1 – 5

Przysietnica – Brzozów          2 – 6

Drużyny wystąpiły w składzie: Damian Osip, Kacper Kustra, Fabian Gibała, Fabian Skotnicki, Karol Szpiech, Karol Sarnicki, Oliwier Blama, Filip Baran, Jakub Potoczny.

Gratulujemy wspaniałych wyników, trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękuję zawodnikom za wspaniałą grę, waleczną postawę w duchu fair play.